Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám!

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu šikovného spolupracovníka na pozici CAD programátor.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chcete být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Tvorba programů v CAD/CAM software Tebis
  • Programování CNC frézek 3 a 5 os a soustruhů
  • Optimalizace vytvořených programů
  • Příprava podkladů pro výrobu
  • Spolupráce s oddělením výroby
  • Správa nástrojů

Požadujeme

  • Perfektní znalost výkresové dokumentace a technické myšlení
  • Znalost technologie obrábění
  • Praxe v obrábění exotických materiálů (titan, inconel aj.) výhodou
  • Zkušenost v programování pomocí software Tebis výhodou
  • Práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium
  • Zajímavé firemní akce

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Práce ve Workpress Aviation